..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9007 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9007 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   11:20  5/-
  Praha-Vršovice  11:24 11:25  2/-4 spoje
  Praha-Krč  11:31 11:31  2/22 spoje
  Praha-Braník  11:35 11:36  -/3
  Praha-Modřany zastávka  11:40 11:40  
  Praha-Komořany  11:43 11:43  
  Praha-Zbraslav  11:47 11:48  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  11:52 11:52  
  Vrané nad Vltavou  11:57 11:58  -/2
  Skochovice  12:00 12:00  
  Davle přírodní park  12:05 12:05  
  Davle  12:08 12:08  -/2
  Petrov-Chlomek  12:11 12:11  
  Petrov u Prahy  12:14 12:14  
  Luka pod Medníkem  12:20 12:20  
  Jílové u Prahy  12:26 12:32  -/2
  Kamenný Přívoz  12:37 12:37  
  Prosečnice  12:39 12:39  
  Krhanice  12:43 12:44  
  Chrást nad Sázavou  12:47 12:47  
  Týnec nad Sázavou  12:50 12:52  -/2
  Pecerady  12:56 12:56  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  13:00 13:00  
  Poříčí nad Sázavou  13:04 13:04  
  Čerčany  13:10   -/47 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster