..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9005 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9005 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   9:39  5/-
  Praha-Vršovice  9:43 9:44  2/-5 spojů
  Praha-Krč  9:50 9:50  2/22 spoje
  Praha-Braník  9:54 9:55  -/3
  Praha-Modřany zastávka  9:59 9:59  
  Praha-Komořany  10:02 10:02  
  Praha-Zbraslav  10:06 10:07  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  10:11 10:11  
  Vrané nad Vltavou  10:16 10:17  -/22 spoje
  Skochovice  10:19 10:19  
  Davle přírodní park  10:24 10:24  
  Davle  10:27 10:28  -/2
  Petrov-Chlomek  10:31 10:31  
  Petrov u Prahy  10:33 10:34  
  Luka pod Medníkem  10:39 10:40  
  Jílové u Prahy  10:45 10:46  -/2
  Kamenný Přívoz  10:51 10:52  
  Prosečnice  10:54 10:54  
  Krhanice  10:58 10:58  
  Chrást nad Sázavou  11:02 11:02  
  Týnec nad Sázavou  11:04 11:05  -/21 spoj
  Pecerady  11:09 11:09  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  11:13 11:13  
  Poříčí nad Sázavou  11:16 11:17  
  Čerčany  11:22   -/44 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster