..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 9003 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 9003 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   7:20  4/-
  Praha-Vršovice  7:24 7:25  2/-9 spojů
  Praha-Krč  7:31 7:32  2/23 spoje
  Praha-Braník  7:36 7:37  -/3
  Praha-Modřany zastávka  7:41 7:41  
  Praha-Komořany  7:44 7:44  
  Praha-Zbraslav  7:48 7:53  -/3
  Dolní Břežany-Jarov  7:57 7:57  
  Vrané nad Vltavou  8:02 8:03  -/22 spoje
  Skochovice  8:05 8:05  
  Davle přírodní park  8:10 8:10  
  Davle  8:13 8:13  -/2
  Petrov-Chlomek  8:16 8:16  
  Petrov u Prahy  8:19 8:19  
  Luka pod Medníkem  8:25 8:25  
  Jílové u Prahy  8:30 8:31  -/2
  Kamenný Přívoz  8:36 8:36  
  Prosečnice  8:38 8:38  
  Krhanice  8:42 8:42  
  Chrást nad Sázavou  8:46 8:46  
  Týnec nad Sázavou  8:48 8:52  -/21 spoj
  Pecerady  8:56 8:57  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  9:01 9:01  
  Poříčí nad Sázavou  9:04 9:05  
  Čerčany  9:10   -/43 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster