..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8722 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8722 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   22:22  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  22:28 22:28  -/1
  Dvory nad Lužnicí x22:34 22:34  
  Hrdlořezy x22:36 22:36  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  22:39 22:39  
  Suchdol nad Lužnicí  22:41 22:42  -/2
  Majdalena  22:48 22:49  -/3
  Majdalena zastávka x22:51 22:51  
  Třeboň lázně  22:58 22:59  
  Třeboň  23:01 23:03  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka x23:07 23:07  
  Lomnice nad Lužnicí  23:11 23:12  
  Frahelž x23:15 23:15  
  Vlkov nad Lužnicí x23:19 23:19  
  Veselí nad Lužnicí  23:25   -/1

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster