..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8718 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8718 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   18:40  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  18:46 18:47  -/1
  Dvory nad Lužnicí  18:52 18:52  
  Hrdlořezy  18:55 18:55  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  18:58 18:59  
  Suchdol nad Lužnicí  19:01 19:02  -/2
  Majdalena  19:08 19:12  -/2
  Majdalena zastávka  19:14 19:14  
  Třeboň lázně  19:22 19:22  
  Třeboň  19:25 19:26  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  19:31 19:31  
  Lomnice nad Lužnicí  19:36 19:41  -/1
  Frahelž  19:45 19:45  
  Vlkov nad Lužnicí  19:50 19:50  
  Veselí nad Lužnicí  19:55   -/12 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster