..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8717 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8717 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   19:27  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  19:32 19:32  
  Frahelž  19:36 19:36  
  Lomnice nad Lužnicí  19:39 19:40  
  Lužnice Neobsazená zastávka  19:45 19:45  
  Třeboň  19:50 19:51  -/2
  Třeboň lázně  19:53 19:54  
  Majdalena zastávka  20:01 20:01  
  Majdalena  20:04 20:05  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  20:11 20:12  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  20:14 20:14  
  Hrdlořezy  20:17 20:17  
  Dvory nad Lužnicí  20:20 20:20  
  Nová Ves nad Lužnicí  20:27 20:28  -/1
  České Velenice  20:36   1/12 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster