..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8715 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8715 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   17:22  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  17:27 17:27  
  Frahelž  17:31 17:31  
  Lomnice nad Lužnicí  17:35 17:36  
  Lužnice Neobsazená zastávka  17:41 17:41  
  Třeboň  17:46 17:49  -/2
  Třeboň lázně  17:52 17:52  
  Majdalena zastávka  18:00 18:00  
  Majdalena  18:03 18:03  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  18:09 18:10  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  18:12 18:13  
  Hrdlořezy  18:16 18:16  
  Dvory nad Lužnicí  18:19 18:19  
  Nová Ves nad Lužnicí  18:24 18:25  -/1
  České Velenice  18:33   1/11 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster