..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8714 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8714 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   14:51  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  14:57 14:58  -/1
  Dvory nad Lužnicí  15:04 15:04  
  Hrdlořezy  15:07 15:07  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  15:10 15:10  
  Suchdol nad Lužnicí  15:13 15:14  -/2
  Majdalena  15:20 15:21  -/3
  Majdalena zastávka  15:23 15:23  
  Třeboň lázně  15:31 15:31  
  Třeboň  15:34 15:35  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  15:40 15:40  
  Lomnice nad Lužnicí  15:45 15:46  
  Frahelž  15:50 15:50  
  Vlkov nad Lužnicí  15:54 15:54  
  Veselí nad Lužnicí  16:00   -/16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster