..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8713 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8713 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   14:52  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  14:58 14:58  
  Frahelž  15:02 15:02  
  Lomnice nad Lužnicí  15:05 15:06  
  Lužnice Neobsazená zastávka  15:11 15:11  
  Třeboň  15:16 15:37  -/3
  Třeboň lázně  15:40 15:41  
  Majdalena zastávka  15:49 15:49  
  Majdalena  15:52 16:00  -/2
  Suchdol nad Lužnicí  16:07 16:08  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  16:10 16:10  
  Hrdlořezy  16:13 16:13  
  Dvory nad Lužnicí  16:17 16:17  
  Nová Ves nad Lužnicí  16:23 16:24  -/1
  České Velenice  16:32   1/12 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster