..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8709 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8709 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   11:28  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  11:33 11:33  
  Frahelž  11:37 11:37  
  Lomnice nad Lužnicí  11:41 11:46  
  Lužnice Neobsazená zastávka  11:51 11:51  
  Třeboň  11:56 11:57  -/2
  Třeboň lázně  11:59 12:00  
  Majdalena zastávka  12:08 12:08  
  Majdalena  12:10 12:11  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  12:17 12:18  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  12:20 12:21  
  Hrdlořezy  12:24 12:24  
  Dvory nad Lužnicí  12:27 12:27  
  Nová Ves nad Lužnicí  12:33 12:38  -/2
  České Velenice  12:46   1/12 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster