..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8708 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8708 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   10:50  2/-
  Nová Ves nad Lužnicí  10:56 10:57  -/1
  Dvory nad Lužnicí  11:03 11:03  
  Hrdlořezy  11:06 11:06  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  11:09 11:09  
  Suchdol nad Lužnicí  11:12 11:13  -/2
  Majdalena  11:19 11:20  -/3
  Majdalena zastávka  11:22 11:22  
  Třeboň lázně  11:30 11:30  
  Třeboň  11:33 11:34  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  11:39 11:39  
  Lomnice nad Lužnicí  11:44 11:45  
  Frahelž  11:49 11:49  
  Vlkov nad Lužnicí  11:53 11:53  
  Veselí nad Lužnicí  12:00   -/16 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster