..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8707 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8707 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   8:47  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  8:52 8:52  
  Frahelž  8:56 8:56  
  Lomnice nad Lužnicí  9:00 9:01  
  Lužnice Neobsazená zastávka  9:06 9:06  
  Třeboň  9:11 9:13  -/2
  Třeboň lázně  9:15 9:16  
  Majdalena zastávka  9:24 9:24  
  Majdalena  9:27 9:32  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  9:38 9:39  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  9:41 9:42  
  Hrdlořezy  9:45 9:45  
  Dvory nad Lužnicí  9:48 9:48  
  Nová Ves nad Lužnicí  9:54 9:56  -/1
  České Velenice  10:04   1/13 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster