..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8706 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8706 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   7:30  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  7:36 7:36  -/1
  Dvory nad Lužnicí  7:42 7:42  
  Hrdlořezy  7:45 7:45  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  7:48 7:48  
  Suchdol nad Lužnicí  7:50 7:51  -/2
  Majdalena  7:57 7:57  -/3
  Majdalena zastávka  8:00 8:00  
  Třeboň lázně  8:07 8:08  
  Třeboň  8:10 8:15  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  8:19 8:19  
  Lomnice nad Lužnicí  8:25 8:26  -/1
  Frahelž  8:29 8:29  
  Vlkov nad Lužnicí  8:33 8:33  
  Veselí nad Lužnicí  8:39   -/17 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster