..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8705 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8705 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   6:01  -/1
  Vlkov nad Lužnicí  6:06 6:06  
  Frahelž  6:10 6:10  
  Lomnice nad Lužnicí  6:14 6:16  -/1
  Lužnice Neobsazená zastávka  6:21 6:21  
  Třeboň  6:25 6:27  -/2
  Třeboň lázně  6:29 6:30  
  Majdalena zastávka  6:38 6:38  
  Majdalena  6:41 6:47  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  6:53 6:54  -/1
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  6:56 6:57  
  Hrdlořezy  7:00 7:00  
  Dvory nad Lužnicí  7:03 7:03  
  Nová Ves nad Lužnicí  7:10 7:11  -/1
  České Velenice  7:19   1/11 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster