..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8704 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8704 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   6:18  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  6:24 6:25  -/1
  Dvory nad Lužnicí  6:30 6:30  
  Hrdlořezy  6:33 6:33  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  6:36 6:36  
  Suchdol nad Lužnicí  6:38 6:39  -/2
  Majdalena  6:45 6:46  -/3
  Majdalena zastávka  6:49 6:49  
  Třeboň lázně  6:56 6:57  
  Třeboň  6:59 7:03  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  7:08 7:08  
  Lomnice nad Lužnicí  7:12 7:13  
  Frahelž  7:17 7:17  
  Vlkov nad Lužnicí  7:21 7:21  
  Veselí nad Lužnicí  7:27   -/13 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster