..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8700 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8700 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Velenice   4:02  1/1
  Nová Ves nad Lužnicí  4:08 4:09  -/1
  Dvory nad Lužnicí  4:15 4:15  
  Hrdlořezy  4:18 4:18  
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  4:21 4:22  
  Suchdol nad Lužnicí  4:24 4:25  -/2
  Majdalena  4:31 4:32  -/3
  Majdalena zastávka  4:34 4:34  
  Třeboň lázně  4:42 4:43  
  Třeboň  4:45 4:46  -/2
  Lužnice Neobsazená zastávka  4:51 4:51  
  Lomnice nad Lužnicí  4:56 4:57  
  Frahelž  5:00 5:00  
  Vlkov nad Lužnicí  5:04 5:04  
  Veselí nad Lužnicí  5:10   -/15 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster