Os 8411 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ražice | 15:22 | -/1 | |||
Putim | 15:27 | 15:27 | -/3 | ||
Písek | 15:32 | 15:33 | -/4 | 3 spoje | |
Písek město | 15:38 | 15:39 | -/2 | 1 spoj | |
Vrcovice | 15:43 | 15:43 | |||
Záhoří | 15:47 | 15:47 | -/3 | ||
Vlastec | 15:52 | 15:52 | -/2 | ||
Červená nad Vltavou | 15:58 | 15:58 | -/3 | ||
Jetětice | 16:01 | 16:01 | |||
Stehlovice | 16:05 | 16:05 | |||
Branice | 16:07 | 16:08 | -/3 | 2 spoje | |
Líšnice | 16:11 | 16:11 | |||
Milevsko | 16:15 | 16:16 | -/3 | ||
Sepekov | 16:20 | 16:20 | -/1 | ||
Božejovice | 16:28 | 16:28 | -/3 | ||
Padařov | 16:32 | 16:32 | |||
Meziříčí | 16:36 | 16:36 | |||
Balkova Lhota | 16:39 | 16:39 | -/3 | ||
Nasavrky | 16:43 | 16:43 | |||
Tábor | 16:49 | 1/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci