..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8323 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 8323 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Horní Cerekev   20:43  -/3
  Horní Ves Neobsazená zastávka x20:46 20:46  
  Jihlávka  20:51 20:52  -/2
  Horní Vilímeč Neobsazená zastávka x20:56 20:56  
  Počátky-Žirovnice  21:01 21:01  -/3
  Popelín  21:05 21:06  -/3
  Bednáreček x21:09 21:09  
  Bednárec x21:14 21:14  
  Jarošov nad Nežárkou  21:17 21:18  -/2
  Rodvínov x21:21 21:21  
  Jindřichův Hradec  21:28 21:29  -/21 spoj
  Děbolín Neobsazená zastávka x21:34 21:34  
  Mnich Neobsazená zastávka x21:41 21:41  
  Kardašova Řečice  21:45 21:45  -/3
  Doňov  21:52 21:52  -/2
  Veselí nad Lužnicí  22:01 22:20  -/32 spoje
  Vlkov nad Lužnicí x22:25 22:25  
  Frahelž x22:28 22:28  
  Lomnice nad Lužnicí  22:32 22:32  
  Lužnice Neobsazená zastávka x22:37 22:37  
  Třeboň  22:42 23:03  -/3
  Třeboň lázně  23:05 23:06  
  Majdalena zastávka x23:13 23:13  
  Majdalena  23:15 23:16  -/3
  Suchdol nad Lužnicí  23:21 23:22  -/2
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  23:23 23:24  
  Hrdlořezy x23:26 23:26  
  Dvory nad Lužnicí x23:29 23:29  
  Nová Ves nad Lužnicí  23:34 23:35  -/1
  České Velenice  23:41   1/1

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster