Os 8063 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + Bg260 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 8:19 | 4/- | |||
Plzeň-Koterov | 8:24 | 8:25 | -/4 | ||
Starý Plzenec | 8:30 | 8:31 | -/3 | ||
Šťáhlavy | 8:34 | 8:35 | |||
Nezvěstice | 8:38 | 8:39 | 1 spoj | ||
Zdemyslice | 8:42 | 8:43 | |||
Blovice | 8:45 | 8:46 | -/2 | ||
Ždírec u Plzně | 8:50 | 8:51 | -/3 | ||
Srby | 8:53 | 8:54 | |||
Nepomuk | 8:58 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci