..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8058 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8058
Řazení vlaku: 242 + 2xBdt279  Detail řazení »
Poznámky: nejede v 6,27.III.,5.VII., rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   22:44  4/-
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  22:46 22:47  
  Hluboká nad Vltavou  22:52 22:53  -/1
  Zliv  22:58 22:59  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka  23:04 23:04  
  Dívčice  23:07 23:07  -/3
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  23:10 23:11  
  Číčenice  23:15 23:15  -/2
  Milenovice Neobsazená zastávka  23:17 23:18  
  Protivín zastávka  23:20 23:21  
  Protivín  23:24   -/3

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster