..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8053 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8053
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + BDs450  Detail řazení »
Poznámky: jede v X, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Písek   5:18  -/4
  Putim  5:22 5:23  -/3
  Heřmaň Neobsazená zastávka  5:26 5:26  
  Protivín  5:33 5:34  -/35 spojů
  Protivín zastávka  5:36 5:36  
  Milenovice Neobsazená zastávka  5:39 5:39  
  Číčenice  5:42 5:42  1/18 spojů
  Záblatíčko Neobsazená zastávka  5:46 5:46  
  Dívčice  5:51 5:51  -/35 spojů
  Zbudov Neobsazená zastávka  5:54 5:54  
  Zliv  5:57 5:58  2/-
  Hluboká nad Vltavou  6:03 6:06  -/2
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  6:11 6:12  
  České Budějovice  6:15   3/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster