..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 8028 :..
Číslo vlaku:
 
Os 8028
Řazení vlaku: 842  Detail řazení »
Poznámky: jede v 1-6,nejede 28.III.,6.VII.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  České Budějovice   5:27  4/-
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka x5:29 5:29  
  Hluboká nad Vltavou  5:34 5:35  -/1
  Zliv  5:40 5:41  -/2
  Zbudov Neobsazená zastávka x5:46 5:46  
  Dívčice  5:48 5:49  -/34 spoje
  Záblatíčko Neobsazená zastávka x5:53 5:53  
  Číčenice  5:57 5:58  -/28 spojů
  Milenovice Neobsazená zastávka x6:00 6:00  
  Protivín zastávka x6:03 6:03  
  Protivín  6:05 6:06  -/35 spojů
  Skály Neobsazená zastávka x6:09 6:09  
  Heřmaň obec Neobsazená zastávka x6:12 6:12  
  Ražice  6:15   -/34 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster