Os 8011 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 + Bg260 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X, rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nepomuk | 4:36 | -/3 | |||
Mileč | 4:39 | 4:40 | |||
Nekvasovy | 4:43 | 4:43 | |||
Kovčín | 4:46 | 4:47 | |||
Pačejov | 4:50 | 4:50 | -/4 | ||
Jetenovice | 4:54 | 4:55 | |||
Velký Bor | 4:58 | 4:59 | |||
Horažďovice předměstí | 5:02 | 5:03 | -/4 | 3 spoje | |
Střelské Hoštice | 5:06 | 5:07 | -/1 | ||
Dolní Poříčí | 5:09 | 5:10 | |||
Katovice | 5:13 | 5:13 | -/2 | ||
Pracejovice | 5:16 | 5:17 | |||
Strakonice | 5:22 | 5:39 | -/4 | 3 spoje | |
Modlešovice | 5:43 | 5:44 | |||
Čejetice | 5:46 | 5:47 | -/2 | ||
Sudoměř u Písku | 5:50 | 5:50 | |||
Ražice | 5:54 | 5:55 | -/3 | 1 spoj | |
Heřmaň obec | 5:57 | 5:57 | |||
Skály | 6:00 | 6:00 | |||
Protivín | 6:04 | 6:06 | -/3 | 5 spojů | |
Protivín zastávka | 6:08 | 6:08 | |||
Milenovice | 6:11 | 6:11 | |||
Číčenice | 6:15 | 6:16 | 1/1 | 7 spojů | |
Záblatíčko | 6:21 | 6:21 | |||
Dívčice | 6:26 | 6:26 | -/3 | 3 spoje | |
Zbudov | 6:29 | 6:29 | |||
Zliv | 6:33 | 6:33 | 2/- | ||
Hluboká nad Vltavou | 6:38 | 6:41 | -/2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 6:46 | 6:47 | |||
České Budějovice | 6:50 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci