..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 794 :..
Číslo vlaku:
 
R 794
Řazení vlaku: 854 + Btn750  Detail řazení »
Poznámky: Řadění v (1)-(4),(6),(+) a 31.XII., kromě 22.,30.XII.,27.X.
Praha hl.n. – Strakonice nejede 24.,31.XII., Strakonice – Horažďovice předměstí jede v a 22.,30.XII.,27.X., nejede 24.,31.XII.,28.X.
Souprava (vozy čís. 1-4) přijede v a 22.,30.XII.,27.X., kromě 28.X., z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29794 v 13.37 h.
Souprava (vozy čís. 1-4) odjede v (+), kromě 24.,25.XII.,1.I.,27.III.,5.,6.VII.,28.IX.,28.X., 17.XI., do Sušice jako Sv 17590 v 14.52 h.

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   14:15  3/-
  Praha-Smíchov  14:22 14:24  3/-10 spojů
  Beroun  14:54 14:55  2/-7 spojů
  Zdice  15:04 15:11  -/34 spoje
  Jince  15:28 15:28  
  Příbram  15:40 15:41  -/3
  Březnice  16:01 16:02  -/33 spoje
  Mirovice  16:10 16:11  -/3
  Čimelice  16:18 16:18  -/3
  Čížová  16:35 16:35  -/2
  Písek  16:43 16:44  -/42 spoje
  Ražice  16:54 16:55  -/23 spoje
  Čejetice  17:01 17:02  -/2
  Strakonice  17:09 17:11  -/41 spoj
  Katovice  17:17 17:18  -/3
  Horažďovice předměstí  17:26   -/41 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster