..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 792 :..
Číslo vlaku:
 
R 792
Řazení vlaku: 854 + Bdt754  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Zdice   13:11  -/3
  Jince  13:28 13:28  
  Příbram  13:40 13:41  -/3
  Březnice  14:01 14:02  -/33 spoje
  Mirovice  14:10 14:11  -/3
  Čimelice  14:18 14:18  -/3
  Čížová  14:35 14:35  -/2
  Písek  14:43 14:44  -/44 spoje
  Ražice  14:54 14:55  -/23 spoje
  Strakonice  15:09 15:11  -/41 spoj
  Katovice  15:17 15:18  -/3
  Horažďovice předměstí  15:26 15:28  -/42 spoje
  Horažďovice  15:31 15:32  -/2
  Velké Hydčice  15:38 15:38  -/2
  Žichovice  15:44 15:44  -/2
  Sušice  15:52   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster