Os 7900 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 4:28 | 1/- | |||
Králův Dvůr | 4:32 | 4:32 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 4:35 | 4:35 | |||
Zdice | 4:40 | 4:46 | -/3 | 3 spoje | |
Libomyšl | 4:51 | 4:51 | |||
Lochovice | 4:55 | 4:55 | -/3 | 1 spoj | |
Rejkovice | 5:00 | 5:00 | |||
Jince | 5:04 | 5:05 | |||
Bratkovice | 5:11 | 5:11 | -/1 | ||
Příbram | 5:18 | 5:21 | -/3 | ||
Milín | 5:30 | 5:31 | -/3 | ||
Ostrov u Tochovic | 5:34 | 5:34 | |||
Tochovice | 5:38 | 5:39 | -/2 | ||
Březnice | 5:44 | 6:01 | -/4 | 3 spoje | |
Dobrá Voda u Březnice | 6:04 | 6:04 | |||
Myslín | 6:08 | 6:09 | |||
Mirovice | 6:12 | 6:12 | -/3 | ||
Horní Nerestce | 6:15 | 6:16 | |||
Čimelice | 6:20 | 6:21 | -/3 | ||
Smetanova Lhota | 6:24 | 6:25 | |||
Dolní Ostrovec | 6:29 | 6:30 | |||
Vráž u Písku | 6:34 | 6:34 | -/2 | ||
Čížová | 6:40 | 6:41 | -/2 | ||
Písek zastávka | 6:46 | 6:47 | |||
Písek | 6:50 | 6:50 | -/4 | 3 spoje | |
Putim | 6:55 | 6:56 | -/3 | ||
Heřmaň | 6:59 | 6:59 | |||
Protivín | 7:04 | -/1 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci