Os 7716 | |
Řazení vlaku: 2x811 + 2xBDtax783 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v (6) a + |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 16:47 | -/4 | |||
Chlum u Rakovníka | 16:52 | 16:52 | |||
Lašovice | 16:55 | 16:56 | -/2 | ||
Pustověty | 16:59 | 16:59 | |||
Městečko u Křivoklátu | 17:04 | 17:05 | -/2 | ||
Křivoklát | 17:07 | 17:08 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 17:11 | 17:12 | -/2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 17:18 | 17:18 | |||
Zbečno | 17:22 | 17:32 | -/2 | ||
Račice nad Berounkou | 17:35 | 17:35 | |||
Žloukovice | 17:39 | 17:39 | |||
Nižbor | 17:43 | 17:44 | -/2 | ||
Hýskov | 17:49 | 17:49 | -/2 | ||
Beroun-Závodí | 17:55 | 17:56 | -/2 | 4 spoje | |
Beroun | 17:58 | 1/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci