Os 7714 | |
Řazení vlaku: 2x811 + 2xBDtax783 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Rakovník | 16:13 | -/4 | |||
Chlum u Rakovníka | 16:17 | 16:17 | |||
Lašovice | 16:20 | 16:21 | -/2 | ||
Pustověty | 16:24 | 16:24 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16:28 | 16:28 | -/2 | ||
Křivoklát | 16:31 | 16:31 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16:34 | 16:34 | -/2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 16:40 | 16:40 | |||
Zbečno | 16:43 | 16:46 | -/2 | ||
Račice nad Berounkou | 16:49 | 16:49 | |||
Žloukovice | 16:52 | 16:52 | |||
Nižbor | 16:57 | 16:57 | -/2 | ||
Hýskov | 17:02 | 17:02 | -/2 | ||
Beroun-Závodí | 17:07 | 17:08 | -/2 | 3 spoje | |
Beroun | 17:10 | 1/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci