..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7631 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7631 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Žihle   3:50  -/2
  Potvorov Neobsazená zastávka  3:54 3:55  
  Mladotice  4:01 4:02  -/32 spoje
  Mladotice zastávka Neobsazená zastávka  4:04 4:05  
  Horní Hradiště Neobsazená zastávka  4:09 4:09  
  Plasy  4:12 4:13  -/2
  Kaznějov  4:20 4:20  -/2
  Obora u Kaznějova Neobsazená zastávka  4:26 4:27  
  Horní Bříza  4:31 4:37  -/3
  Horní Bříza zastávka  4:41 4:42  
  Třemošná u Plzně  4:47 4:48  -/2
  Plzeň-Orlík Neobsazená zastávka  4:50 4:51  
  Plzeň-Bolevec Neobsazená zastávka  4:53 4:54  
  Plzeň-Bílá Hora Neobsazená zastávka  4:58 4:58  
  Plzeň hlavní nádraží  5:04   1v/-8 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster