Os 7514 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Plzeň hlavní nádraží | 6:10 | 1z/- | |||
Plzeň zastávka | 6:12 | 6:13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 6:16 | 6:16 | |||
Plzeň-Valcha | 6:20 | 6:21 | -/3 | ||
Dobřany zastávka | 6:24 | 6:24 | |||
Dobřany | 6:28 | 6:29 | -/3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 6:33 | 6:34 | -/2 | ||
Přeštice-Zastávka | 6:37 | 6:38 | |||
Přeštice | 6:41 | 6:43 | -/3 | ||
Lužany | 6:45 | 6:46 | |||
Borovy | 6:48 | 6:48 | |||
Červené Poříčí | 6:52 | 6:53 | |||
Švihov u Klatov | 6:56 | 6:59 | -/2 | ||
Dehtín | 7:02 | 7:02 | |||
Točník | 7:06 | 7:06 | -/2 | ||
Klatovy | 7:11 | 2/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci