Os 7513 | |
Řazení vlaku: 242 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Klatovy | 5:00 | 2/- | |||
Točník | 5:04 | 5:05 | -/2 | ||
Švihov u Klatov | 5:10 | 5:11 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 5:14 | 5:14 | |||
Borovy | 5:19 | 5:19 | |||
Lužany | 5:22 | 5:23 | |||
Přeštice | 5:26 | 5:27 | -/3 | ||
Přeštice-Zastávka | 5:31 | 5:32 | |||
Chlumčany u Dobřan | 5:35 | 5:36 | -/1 | ||
Dobřany | 5:40 | 5:41 | -/3 | ||
Plzeň-Valcha | 5:48 | 5:48 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 5:52 | 5:53 | |||
Plzeň zastávka | 5:55 | 5:56 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 5:59 | 1z/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci