Os 7505 | |
Řazení vlaku: 754 + 3xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Železná Ruda-Alžbětín | 15:16 | -/3 | |||
Železná Ruda město | 15:24 | 15:26 | |||
Špičák | 15:31 | 15:33 | -/1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 15:38 | 15:39 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 15:44 | 15:45 | |||
Zelená Lhota | 15:54 | 15:54 | -/2 | ||
Dešenice | 16:01 | 16:02 | |||
Nýrsko | 16:06 | 16:07 | -/2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 16:11 | 16:12 | |||
Janovice nad Úhlavou | 16:16 | 16:17 | -/2 | 2 spoje | |
Bezděkov u Klatov | 16:21 | 16:22 | |||
Klatovy | 16:26 | 16:46 | 2/- | 3 spoje | |
Točník | 16:50 | 16:50 | -/2 | ||
Dehtín | 16:53 | 16:54 | |||
Švihov u Klatov | 16:57 | 16:58 | -/2 | ||
Červené Poříčí | 17:01 | 17:01 | |||
Borovy | 17:05 | 17:06 | |||
Lužany | 17:08 | 17:09 | |||
Přeštice | 17:12 | 17:14 | -/3 | ||
Přeštice-Zastávka | 17:18 | 17:18 | |||
Chlumčany u Dobřan | 17:20 | 17:24 | -/1 | ||
Dobřany | 17:29 | 17:30 | -/3 | ||
Dobřany zastávka | 17:33 | 17:33 | |||
Plzeň-Valcha | 17:37 | 17:38 | -/3 | ||
Plzeň-Doudlevce | 17:41 | 17:42 | |||
Plzeň zastávka | 17:44 | 17:45 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17:48 | 1v/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci