Vlak 7421 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Domažlice | 16:35 | -/5 | |||
Milavče | 16:41 | 16:42 | |||
Blížejov | 16:46 | 16:47 | -/3 | ||
Osvračín | 16:51 | 16:52 | |||
Staňkov | 16:56 | 16:58 | -/2 | 2 spoje | |
Dolní Kamenice | 17:03 | 17:03 | |||
Holýšov | 17:06 | 17:07 | -/3 | ||
Hradec u Stoda | 17:12 | 17:12 | |||
Stod | 17:15 | 17:16 | -/3 | ||
Chotěšov u Stoda | 17:20 | 17:21 | |||
Zbůch | 17:24 | 17:25 | |||
Nýřany | 17:30 | 17:33 | -/2 | 2 spoje | |
Tlučná | 17:37 | 17:37 | |||
Vejprnice | 17:41 | 17:43 | -/3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 17:47 | 17:48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17:50 | 17:52 | 2/- | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17:55 | 1z/- | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci