Vlak 7413 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Domažlice | 11:30 | -/5 | |||
Milavče | 11:40 | 11:41 | |||
Blížejov | 11:45 | 11:47 | -/3 | ||
Osvračín | 11:51 | 11:52 | |||
Staňkov | 11:56 | 12:01 | -/2 | 2 spoje | |
Dolní Kamenice | 12:05 | 12:06 | |||
Holýšov | 12:08 | 12:09 | -/3 | ||
Hradec u Stoda | 12:14 | 12:15 | |||
Stod | 12:18 | 12:19 | -/3 | ||
Chotěšov u Stoda | 12:23 | 12:23 | |||
Zbůch | 12:27 | 12:27 | |||
Nýřany | 12:32 | 12:33 | -/2 | 2 spoje | |
Tlučná | 12:37 | 12:37 | |||
Vejprnice | 12:41 | 12:43 | -/3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 12:47 | 12:48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 12:50 | 12:52 | 2/- | ||
Plzeň hlavní nádraží | 12:55 | 1z/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci