..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 715 :..
Číslo vlaku:
 
R 715
Řazení vlaku: 163 + AB350 + BDs450 + 2xBdt279  Detail řazení »

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Ústí nad Labem západ   12:38  4/-
  Ústí nad Labem-Střekov  12:42 12:44  -/24 spoje
  Litoměřice město  13:01 13:03  
  Štětí  13:21 13:22  -/4
  Mělník  13:31 13:33  -/21 spoj
  Všetaty  13:41 13:43  1/25 spojů
  Stará Boleslav  13:51 13:52  -/2
  Lysá nad Labem  13:59 14:01  1/37 spojů
  Nymburk hlavní nádraží  14:11 14:13  1/-6 spojů
  Poděbrady  14:18 14:19  1/2
  Velký Osek  14:25 14:26  -/35 spojů
  Kolín  14:34   4/-11 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster