..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7115 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7115 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary   20:33  
  Karlovy Vary dolní nádraží  20:38 20:39  2 spoje
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka x20:43 20:43  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka x20:45 20:45  
  Cihelny Neobsazená zastávka x20:49 20:49  
  Kfely Neobsazená zastávka x20:53 20:53  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  20:56 20:57  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  21:02 21:04  -/31 spoj
  Vodná Neobsazená zastávka x21:07 21:07  
  Bečov nad Teplou  21:11 21:13  -/31 spoj
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka x21:21 21:21  
  Poutnov Neobsazená zastávka x21:25 21:25  
  Hoštěc Neobsazená zastávka x21:30 21:30  
  Teplá  21:33 21:34  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka x21:38 21:38  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka x21:44 21:44  
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka x21:47 21:47  
  Vlkovice Neobsazená zastávka x21:51 21:51  
  Mariánské Lázně město x21:58 21:58  
  Mariánské Lázně  22:02   1/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster