..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7113 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7113 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary   17:53  
  Karlovy Vary dolní nádraží  17:58 18:00  2 spoje
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  18:04 18:04  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  18:07 18:07  -/2
  Cihelny Neobsazená zastávka  18:11 18:12  
  Kfely Neobsazená zastávka  18:16 18:16  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  18:19 18:21  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  18:26 18:26  -/31 spoj
  Vodná Neobsazená zastávka  18:29 18:30  
  Bečov nad Teplou  18:34 18:35  -/32 spoje
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  18:44 18:44  
  Poutnov Neobsazená zastávka  18:48 18:49  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka  18:54 18:54  
  Teplá  18:57 18:58  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  19:03 19:03  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  19:08 19:09  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  19:12 19:12  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  19:16 19:16  -/2
  Mariánské Lázně město  19:23 19:24  
  Mariánské Lázně  19:28   1/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster