..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7112 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7112 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Mariánské Lázně   17:35  1/-
  Mariánské Lázně město  17:39 17:40  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  17:48 17:49  -/2
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  17:53 17:53  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  17:58 17:58  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  18:04 18:04  
  Teplá  18:09 18:10  -/3
  Hoštěc Neobsazená zastávka  18:13 18:14  
  Poutnov Neobsazená zastávka  18:19 18:20  -/2
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  18:23 18:24  
  Bečov nad Teplou  18:32 18:36  -/32 spoje
  Vodná Neobsazená zastávka  18:41 18:41  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  18:44 18:45  -/2
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  18:50 18:51  
  Kfely Neobsazená zastávka  18:53 18:53  
  Cihelny Neobsazená zastávka  18:56 18:57  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  19:01 19:01  -/2
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  19:04 19:05  
  Karlovy Vary dolní nádraží  19:09 19:11  1 spoj
  Karlovy Vary  19:16   5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster