..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7109 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7109 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary   14:21  
  Karlovy Vary dolní nádraží  14:26 14:28  2 spoje
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  14:33 14:34  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  14:37 14:38  -/2
  Cihelny Neobsazená zastávka  14:42 14:43  
  Kfely Neobsazená zastávka  14:47 14:48  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  14:50 14:52  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  14:58 15:01  -/31 spoj
  Vodná Neobsazená zastávka  15:04 15:04  
  Bečov nad Teplou  15:09 15:13  -/31 spoj
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  15:22 15:22  
  Poutnov Neobsazená zastávka  15:27 15:28  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka  15:33 15:33  
  Teplá  15:37 15:38  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  15:42 15:43  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  15:48 15:50  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  15:53 15:54  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  15:58 15:58  -/2
  Mariánské Lázně město  16:06 16:07  
  Mariánské Lázně  16:11   1/-3 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster