..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7108 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7108 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Mariánské Lázně   13:50  2/-
  Mariánské Lázně město  13:54 13:55  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  14:04 14:04  -/2
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  14:08 14:09  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  14:13 14:15  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  14:21 14:21  
  Teplá  14:26 14:28  -/3
  Hoštěc Neobsazená zastávka  14:31 14:32  
  Poutnov Neobsazená zastávka  14:37 14:38  -/2
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  14:42 14:42  
  Bečov nad Teplou  14:50 14:52  -/32 spoje
  Vodná Neobsazená zastávka  14:57 14:57  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  15:00 15:01  -/21 spoj
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  15:06 15:06  
  Kfely Neobsazená zastávka  15:08 15:09  
  Cihelny Neobsazená zastávka  15:12 15:12  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  15:16 15:17  -/2
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  15:20 15:20  
  Karlovy Vary dolní nádraží  15:25 15:26  4 spoje
  Karlovy Vary  15:31   -/29 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster