..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7107 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7107 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary   12:57  
  Karlovy Vary dolní nádraží  13:02 13:04  2 spoje
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  13:08 13:08  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  13:11 13:12  -/2
  Cihelny Neobsazená zastávka  13:16 13:16  
  Kfely Neobsazená zastávka  13:20 13:21  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  13:23 13:25  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  13:30 13:31  -/31 spoj
  Vodná Neobsazená zastávka  13:34 13:34  
  Bečov nad Teplou  13:39 13:40  -/31 spoj
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  13:49 13:49  
  Poutnov Neobsazená zastávka  13:54 13:54  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka  13:59 14:00  
  Teplá  14:03 14:04  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  14:08 14:09  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  14:14 14:16  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  14:19 14:19  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  14:23 14:24  -/2
  Mariánské Lázně město  14:31 14:32  
  Mariánské Lázně  14:37   1/-5 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster