..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7106 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7106 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Mariánské Lázně   12:20  2/-
  Mariánské Lázně město  12:24 12:25  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  12:33 12:33  -/2
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  12:37 12:38  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  12:42 12:43  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  12:49 12:49  
  Teplá  12:54 12:56  -/3
  Hoštěc Neobsazená zastávka  12:59 13:00  
  Poutnov Neobsazená zastávka  13:05 13:06  -/2
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  13:10 13:10  
  Bečov nad Teplou  13:18 13:19  -/32 spoje
  Vodná Neobsazená zastávka  13:24 13:25  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  13:27 13:31  -/21 spoj
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  13:36 13:36  
  Kfely Neobsazená zastávka  13:38 13:39  
  Cihelny Neobsazená zastávka  13:42 13:42  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  13:46 13:47  -/2
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  13:50 13:50  
  Karlovy Vary dolní nádraží  13:55 14:13  3 spoje
  Karlovy Vary  14:18 14:19  -/29 spojů
  Stará Role  14:23 14:24  -/3
  Nová Role  14:32 14:36  -/33 spoje
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  14:40 14:41  
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  14:45 14:45  
  Nejdek  14:49   -/22 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster