..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7105 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7105 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary dolní nádraží   9:45  
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  9:49 9:49  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  9:52 9:53  -/2
  Cihelny Neobsazená zastávka  9:57 9:57  
  Kfely Neobsazená zastávka  10:01 10:02  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  10:04 10:06  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  10:11 10:11  -/31 spoj
  Vodná Neobsazená zastávka  10:14 10:15  
  Bečov nad Teplou  10:20 10:21  -/32 spoje
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  10:30 10:30  
  Poutnov Neobsazená zastávka  10:35 10:35  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka  10:40 10:41  
  Teplá  10:44 10:45  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  10:50 10:50  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  10:56 10:56  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  10:59 11:00  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  11:04 11:04  -/2
  Mariánské Lázně město  11:12 11:13  
  Mariánské Lázně  11:17   1/-2 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster