..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 7103 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 7103 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Karlovy Vary   8:24  -/2
  Karlovy Vary dolní nádraží  8:29 8:31  1 spoj
  Doubí u Karlových Varů Neobsazená zastávka  8:35 8:35  
  Karlovy Vary-Březová Neobsazená zastávka  8:38 8:38  -/2
  Cihelny Neobsazená zastávka  8:42 8:43  
  Kfely Neobsazená zastávka  8:47 8:47  
  Teplička u Karlových Varů Neobsazená zastávka  8:50 8:51  
  Krásný Jez Neobsazená zastávka  8:56 8:58  -/3
  Vodná Neobsazená zastávka  9:02 9:02  
  Bečov nad Teplou  9:07 9:08  -/3
  Louka u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  9:17 9:17  
  Poutnov Neobsazená zastávka  9:22 9:22  -/2
  Hoštěc Neobsazená zastávka  9:27 9:28  
  Teplá  9:31 9:32  -/2
  Mrázov Neobsazená zastávka  9:37 9:37  
  Ovesné Kladruby Neobsazená zastávka  9:43 9:45  -/3
  Milhostov u Mariánských Lázní Neobsazená zastávka  9:48 9:48  
  Vlkovice Neobsazená zastávka  9:52 9:53  -/2
  Mariánské Lázně město  10:00 10:01  
  Mariánské Lázně  10:05   1/-1 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2020 ŽelPage - Webmaster