R 709 "Galán" | |
Řazení vlaku: 162 + A151 + 9xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Praha-Smíchov | 5:53 | 2/- | |||
Praha hlavní nádraží | 6:00 | 6:10 | 2/- | 11 spojů | |
Praha-Libeň | 6:19 | 6:20 | 3/- | 10 spojů | |
Kolín | 6:54 | 6:55 | 2/- | 11 spojů | |
Přelouč | 7:10 | 7:11 | 1/3 | 2 spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 7:19 | 7:21 | 4/- | 8 spojů | |
Choceň | 7:39 | 7:40 | 1/- | 4 spoje | |
Ústí nad Orlicí | 7:53 | 7:54 | prask/3 | 3 spoje | |
Česká Třebová | 8:03 | 8:05 | 2/- | 8 spojů | |
Zábřeh na Moravě | 8:52 | 8:54 | 3/- | 2 spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 9:27 | 9:30 | 9 spojů | ||
Přerov | 9:52 | 10:07 | 1/- | 6 spojů | |
Hulín | 10:17 | 10:19 | 1/2 | 4 spoje | |
Otrokovice | 10:27 | 10:29 | 1/3 | 3 spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 10:38 | 10:40 | 1/3 | 4 spoje | |
Moravský Písek | 10:48 | 10:50 | 2/- | 3 spoje | |
Hodonín | 11:01 | 11:03 | 1/3 | 2 spoje | |
Břeclav | 11:17 | 3/- | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci