R 706 | |
Řazení vlaku: 754 + 4xB249 + A151 + Aee142 + BDbmrsee447 + 3xBeer273 Detail řazení » | |
Poznámky: Souprava odjede do Prahy ONJ-vj. jako Sv 29707 v 16.19 h. Přeprava listovní pošty pp Přerov – Praha hl.n. ve voze BDbmrsee |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Luhačovice | 10:14 | -/2 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10:30 | 10:31 | -/2 | 3 spoje | |
Uherský Brod | 10:35 | 10:36 | -/3 | 2 spoje | |
Kunovice | 10:50 | 10:51 | -/5 | 4 spoje | |
Uherské Hradiště | 10:54 | 10:55 | -/2 | 2 spoje | |
Staré Město u Uherského Hradiště | 11:02 | 11:10 | 2/- | 2 spoje | |
Otrokovice | 11:20 | 11:21 | 2/4 | 6 spojů | |
Hulín | 11:29 | 11:30 | 3/3 | 7 spojů | |
Přerov | 11:41 | 12:02 | 2/- | 7 spojů | |
Olomouc hlavní nádraží | 12:23 | 12:26 | 5 spojů | ||
Zábřeh na Moravě | 13:00 | 13:02 | 2/- | 4 spoje | |
Česká Třebová | 13:46 | 13:48 | 1/- | 6 spojů | |
Ústí nad Orlicí | 13:57 | 14:04 | prask/1 | 5 spojů | |
Choceň | 14:18 | 14:19 | 2/- | 6 spojů | |
Pardubice hlavní nádraží | 14:39 | 14:42 | 3/- | 11 spojů | |
Kolín | 15:08 | 15:11 | 3/- | 8 spojů | |
Praha-Libeň | 15:51 | 15:52 | 2/- | 10 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 16:02 | 3/- | 16 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci