Vlak 7047 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Cheb | 13:07 | 2/- | |||
Tršnice | 13:12 | 13:13 | 6 spojů | ||
Nebanice | 13:18 | 13:19 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13:22 | 13:23 | -/3 | ||
Dasnice | 13:28 | 13:29 | -/5 | ||
Hlavno | 13:33 | 13:34 | |||
Citice | 13:35 | 13:36 | -/2 | ||
Sokolov | 13:40 | 13:42 | -/4 | 2 spoje | |
Královské Poříčí | 13:45 | 13:46 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 13:52 | 13:53 | 2/- | 5 spojů | |
Chodov | 13:57 | 13:58 | -/3 | 3 spoje | |
Karlovy Vary-Dvory | 14:03 | 14:04 | |||
Karlovy Vary | 14:09 | -/2 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci