R 688 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 Detail řazení » | |
Poznámky: Nejede 24.,25.,31.XII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Pardubice hlavní nádraží | 19:01 | 2/- | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 19:04 | 19:04 | -/3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19:20 | 19:26 | 2/- | 7 spojů | |
Jaroměř | 19:43 | 19:45 | -/3 | 4 spoje | |
Dvůr Králové nad Labem | 20:00 | 20:01 | -/2 | ||
Stará Paka | 20:36 | 20:37 | 3 spoje | ||
Semily | 20:54 | 20:55 | -/3 | ||
Železný Brod | 21:02 | 21:03 | -/2 | 1 spoj | |
Malá Skála | 21:10 | 21:11 | -/3 | ||
Turnov | 21:20 | 21:22 | 3/5 | 1 spoj | |
Sychrov | 21:32 | 21:33 | -/3 | ||
Hodkovice nad Mohelkou | 21:40 | 21:41 | -/3 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 21:49 | 21:50 | -/3 | ||
Liberec | 22:09 | 4/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci