R 687 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 Detail řazení » | |
Poznámky: Pardubice hl.n. – Jihlava nejede 24.,31.XII. Z Pardubic hl.n. do Pardubic-Rosic nad Labem v obráceném řadění (sune) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Liberec | 11:39 | 3/- | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 12:03 | 12:04 | -/3 | ||
Turnov | 12:22 | 12:23 | 3/5 | 5 spojů | |
Malá Skála | 12:32 | 12:32 | -/3 | ||
Železný Brod | 12:40 | 12:41 | -/2 | 1 spoj | |
Semily | 12:49 | 12:50 | -/2 | ||
Stará Paka | 13:14 | 13:27 | 4 spoje | ||
Dvůr Králové nad Labem | 13:58 | 14:03 | -/2 | ||
Jaroměř | 14:16 | 14:19 | -/5 | 4 spoje | |
Hradec Králové hlavní nádraží | 14:34 | 14:36 | 2/- | 12 spojů | |
Pardubice-Rosice nad Labem | 14:55 | 14:56 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14:59 | 15:02 | 3/- | 10 spojů | |
Chrudim | 15:21 | 15:22 | -/3 | 5 spojů | |
Slatiňany | 15:27 | 15:28 | -/4 | ||
Chrast u Chrudimi | 15:36 | 15:36 | -/4 | 2 spoje | |
Žďárec u Skutče | 15:51 | 15:53 | -/3 | 5 spojů | |
Hlinsko v Čechách | 16:10 | 16:11 | -/3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 16:23 | 16:23 | -/3 | ||
Chotěboř | 16:33 | 16:34 | -/3 | ||
Havlíčkův Brod | 16:51 | 16:56 | 5/- | 3 spoje | |
Jihlava | 17:20 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci