R 681 "Nisa" | |
Řazení vlaku: 749 + 5xB249 + BDs450 + AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Liberec | 15:46 | 3/- | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 16:10 | 16:11 | -/3 | ||
Turnov | 16:29 | 16:31 | 3/5 | 4 spoje | |
Malá Skála | 16:40 | 16:41 | -/3 | ||
Železný Brod | 16:49 | 16:51 | -/2 | 2 spoje | |
Semily | 16:59 | 17:00 | -/3 | ||
Stará Paka | 17:19 | 17:22 | 3 spoje | ||
Dvůr Králové nad Labem | 17:53 | 18:00 | -/2 | ||
Jaroměř | 18:13 | 18:24 | -/4 | 6 spojů | |
Hradec Králové hlavní nádraží | 18:39 | 18:41 | 2/- | 8 spojů | |
Pardubice-Rosice nad Labem | 18:56 | 18:57 | -/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19:00 | 3/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci